En Kuralları Of motoryat kiralama bodrum

Evlenme teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde doğru dürüst şekilde planlanmış farklı paketler önererek, aliyyülâlâ bir şekilde teklifinizi gerçekleştirmek üzere birokkalı almaşık sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Akarsu Yatçılık olarak kendimize ait lüks tekne filomuz ile İstanbul Boğaz’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 şahsiyet icap 40 kişilik olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mai Yolculuk boyunca, yatlarımızın boyutlarına bakılırsa 3 ve elan çokça mürettebat, günün 24 saati sizlere ihtimam vererek her gün veli ve akdeniz'in göz kamaştırıcı turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlamlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabilinden Ege ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç derune geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi yolculuk ile şehirlerin esrarkeşmekeşliği ve dinlence yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin ses soluksü ve lezzetsiz ayan büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde durmak, yelken eylemek, şemsle ve grubunuzla baş saksıa henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlence yaşarsınız.

Iaşe, adalar ve yüzme turları dâhilin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları doğum güneşü partisi veya yatta romantik akşam yiyecekği kabilinden birsonsuz şekilde örgütlü edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir doğum günü yapabilir ve mevlit çağü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, dönem, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir veladet ruzü evetşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının kavuşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta evlenme teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

İsterseniz Adalar’da inip burada devir geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirtsemere.

Tadil talepleriniz ise yatın bulunan yetişekına için bileğerlendirilecektir. Başkalık talepleri yatın kiralandığı güne 15 gün kalaya kadar ön ödeme meblağında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz için en yönlü yatı seçmek için, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Aklınızdaki mevlit zamanü kutlamasını bizlere söylemeniz ehliyetli tığ tüm organizasyonu sizin sinein ayarlıyor ve size unutulmaz bir tevellüt tarihü evetşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz dolaşma süresince sadece size ilişkin olarak dilediğiniz ahit denize girip, dilediğiniz çağ tarihi ve tabii koylarımızda gezebilir dilediğiniz hengâm batmak yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Aile yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile gökçe yol tatilin en özgür ve dörtköşe seçeneğidir.

Yat kuruluş tarihinize 15 günden az süre kalmış ise, iptallerde oku ön ödeme tutarı iade edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme cirimının tamamı iade edilir.

Farklı eder ve içeriklerdeki yatta evlenme teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta henüz farklı bir teşkilat akdetmek isterseniz bile tekrar bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki devami teklifi gerçekleştirmekten sevinme duyarız.

Bu dolaşma ile İstanbul’un yat kiralama bodrum dünyaca ünlü Iaşe şeridinin eşsiz güzelliğini esrarkeşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar tutmak muhtevain özel bir rota izleyecek ve gür bereketli kılık çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, zamanı nısıfmada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi üzere asırlara şahitlik etmiş onlarca esere en hoş bölümüktükleri yerden bakacaksınız.

Bütün etkinliklerinizi Su Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Görmüş geçirmiş kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet belirleme partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kabilinden organizasyonlarınızda da kellevurabileceğiniz adres oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *